zdjęć w galerii: 169

dalej

Nasza kampania reklamowa

Strona główna » Aktualności » Nasza kampania reklamowa

wielkość tekstu:A | A | A

Na przełomie roku 2010 i 2011 r. ruszyła nasza kampania reklamowa. Obejmuje on obecność na takich nośnikach jak: radio, ekrany ledowe oraz internet. 

 • Radio. W okresie przedświątecznym kilka razy dziennie emitowany był nasz spot dźwiękowy na antenie Radia RSC. Reklama na falach radiowych miała za zadanie przekazanie życzeń dobrych Świąt  Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom.
   
  Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!

   
 • Ekrany ledowe. Nasza wizualizacja ukazała się na kilku ekranach ledowych w Skierniewicach rozmieszczonych w najczęściej odwiedzanych punktach w naszym mieście, a także w pobliżu ruchliwych skrzyżowań.
   
 • Internet. Posiadamy rozszerzoną prezentację reklamową w katalogu firm portalu e-skierniewice.pl. Dodatkowo na okres dwóch miesięcy reklama biura pojawia się na rotacyjnym banerze flashowym na stronach skierniewickiego portalu.

                      
   
  Dodatkowo obecność w Internecie obejmuje nowy firmowy serwis www. Nowa strona jest atrakcyjniesza graficznie, bardziej nowoczesna i funkcjonalna. Poruszanie się po nowej stronie jest łatwiejsze oraz bardziej intuicyjne dla czytelników.  

   

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Prezentujemy Państwu naszą nową odświeżoną stronę www. Nasz nowy serwis internetowy dostępny jest w sieci od 13.01.2011 r. Stworzony został tak, aby jak najbardziej ułatwić Państwu ...
dalej

Kampania ma na celu podtrzymanie wizerunku naszej firmy jako najnowcześniejszego biura rachunkowego w Skierniewicach. Nasi obecni i przyszli Klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Cenimy sobie profesjonalizm w działaniu i postaramy się nie zawieźć Państwa oczekiwań.

 

czytano: 7648 razy

źródło: brabak.pl

Strona główna

Obsługujemy Klientów nie tylko ze Skierniewic ale również: z Warszawy, Łodzi, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Żyrardowa, Słupi, Suliszewa, Bełchowa czy Nowego Kawęczyna.

dalej

Podczas wizyt nasi Klienci zawsze mogą liczyć na filiżankę gorącej kawy lub herbaty, dzięki czemu możemy rozmawiać o podatkach w miłej i przyjaznej atmosferze.

dalej

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę (m.in. ukończone studia podyplomowe z zakresu rachunkowości, wygrane w konkursach wiedzy rachunkowej). Na bieżąco aktualizujemy wiedzę podatkową poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych ...

dalej

Stawiamy na nowoczesność - wdrażamy najnowsze i najszybsze rozwiązania w relacjach z Fiskusem. Jednym z ostatnich udogodnień jest przesyłanie comiesięcznych deklaracji VAT naszych Klientów drogą elektroniczną.

dalej

Biuro wspiera ośrodki opiekuńczo-wychowawcze, domy dziecka i inne placówki oświatowe dostarczając pomoc w postaci przyborów szkolnych, lektur, leków, środków czystości czy też włączając się w akcje przekazywania 1% podatku na dobro ...

dalej

Chronimy dobro i interesy naszych Klinetów. Dokładamy wszelkich starań, aby godnie reprezentować Ich przed organami podatkowymi.

dalej

Biuro Rachunkowe "ABAK"
96-100 Skierniewice, ul. Miedniewicka 35A
tel. +48 46 834 84 90 , fax +48 46 832 37 89, kom. +48 507 101 061

Prowadzimy obsługę księgową podmiotów gospodarczych oraz doradztwo podatkowe dla firm i osób prywatnych. Rozliczamy dochody uzyskane w Polsce i za granicą. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie na bazie ciągłego dokształcania się i doskonalenia zawodowego. Biuro istnieje od 1996 r. Właścicielem jest Urszula Majewska - doświadczony doradca podatkowy o numerze wpisu na listę Doradców Podatkowych 09375. Zarówno wpis jak i licencję Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych zdobyła w drodze egzaminów. Ponadto Urszula Majewska jest autorką artykułów prasowych o tematyce podatkowo-księgowej. Biuro Rachunkowe ABAK - Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe.
osób online: 2 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agave