zdjęć w galerii: 169

dalej

Zatrudnimy księgową

Strona główna » Aktualności » Zatrudnimy księgową

wielkość tekstu:A | A | A

Zatrudnimy księgową do pracy w naszym biurze w Skierniewicach. 

Zakres obowiązków:
- księgowanie dowodów księgowych (faktur, wyciągów bankowych, sporządzanie dowodów wewnętrznych)
- sporządzanie deklaracji PIT, VAT oraz przesyłanie elektroniczne do US,
- ewidencjonowanie środków trwałych,
- sporządzanie list płac oraz naliczanie składek ZUS,
- rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
- bieżąca obsługę Klientów.

Nasze wymagania
- minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg podatkowych oraz obsługi programu Płatnik,
- znajomość przepisów podatkowych, w szczególności przepisów dotyczących rachunkowości, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku od towarów i usług oraz przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
- dodatkowy autem będzie znajomość programu Aga.
 
Oferujemy: 
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania w pracę,
- komfortowe warunki socjalne,
- możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
 
CV można przesyłać poprzez stronę http://abak.pl/zapytanie

Zatrudnię księgową Skierniewice

czytano: 3624 razy

źródło: abak.pl

Strona główna

Obsługujemy Klientów nie tylko ze Skierniewic ale również: z Warszawy, Łodzi, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Żyrardowa, Słupi, Suliszewa, Bełchowa czy Nowego Kawęczyna.

dalej

Podczas wizyt nasi Klienci zawsze mogą liczyć na filiżankę gorącej kawy lub herbaty, dzięki czemu możemy rozmawiać o podatkach w miłej i przyjaznej atmosferze.

dalej

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę (m.in. ukończone studia podyplomowe z zakresu rachunkowości, wygrane w konkursach wiedzy rachunkowej). Na bieżąco aktualizujemy wiedzę podatkową poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych ...

dalej

Stawiamy na nowoczesność - wdrażamy najnowsze i najszybsze rozwiązania w relacjach z Fiskusem. Jednym z ostatnich udogodnień jest przesyłanie comiesięcznych deklaracji VAT naszych Klientów drogą elektroniczną.

dalej

Biuro wspiera ośrodki opiekuńczo-wychowawcze, domy dziecka i inne placówki oświatowe dostarczając pomoc w postaci przyborów szkolnych, lektur, leków, środków czystości czy też włączając się w akcje przekazywania 1% podatku na dobro ...

dalej

Chronimy dobro i interesy naszych Klinetów. Dokładamy wszelkich starań, aby godnie reprezentować Ich przed organami podatkowymi.

dalej

Biuro Rachunkowe "ABAK"
96-100 Skierniewice, ul. Miedniewicka 35A
tel. +48 46 834 84 90 , fax +48 46 832 37 89, kom. +48 507 101 061

Prowadzimy obsługę księgową podmiotów gospodarczych oraz doradztwo podatkowe dla firm i osób prywatnych. Rozliczamy dochody uzyskane w Polsce i za granicą. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie na bazie ciągłego dokształcania się i doskonalenia zawodowego. Biuro istnieje od 1996 r. Właścicielem jest Urszula Majewska - doświadczony doradca podatkowy o numerze wpisu na listę Doradców Podatkowych 09375. Zarówno wpis jak i licencję Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych zdobyła w drodze egzaminów. Ponadto Urszula Majewska jest autorką artykułów prasowych o tematyce podatkowo-księgowej. Biuro Rachunkowe ABAK - Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe.
osób online: 3 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agave