zdjęć w galerii: 169

dalej

Usługi dodatkowe

Strona główna » Usługi dodatkowe

wielkość tekstu:A | A | A

Oferujemy usługi dodatkowe takie jak:

 •  sporządzanie zeznań podatkowych CIT, PIT (z uwzględnieniem dochodów zagranicznych) oraz sprawozdań finansowych dla wszystkich podmiotów gospodarczych,
   
 •  sporządzanie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane związane z budownictwem mieszkaniowym dla osób fizycznych,
   
 •  sporządzanie deklaracji dla podatku od czynności cywilnoprawnych PCC-3, PCC-3/A,
   
 •  sporządzanie zeznań w sprawie podatku od spadków i darowizn SD-3, SD-3/A, zgłoszeń podatkowych SD-Z2
   
 •  sporządzanie prognoz bilansu i rachunku zysków i strat dla potrzeb kredytowych i w celu uzyskania dotacji,
   
 •  sporządzanie pism procesowych w sprawach zobowiązań podatkowych,
   
 • doradztwo podatkowe dla rozpoczynających działalność gospodarczą.
Strona główna Drukuj dokument

Obsługujemy Klientów nie tylko ze Skierniewic ale również: z Warszawy, Łodzi, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Żyrardowa, Słupi, Suliszewa, Bełchowa czy Nowego Kawęczyna.

dalej

Podczas wizyt nasi Klienci zawsze mogą liczyć na filiżankę gorącej kawy lub herbaty, dzięki czemu możemy rozmawiać o podatkach w miłej i przyjaznej atmosferze.

dalej

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę (m.in. ukończone studia podyplomowe z zakresu rachunkowości, wygrane w konkursach wiedzy rachunkowej). Na bieżąco aktualizujemy wiedzę podatkową poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych ...

dalej

Stawiamy na nowoczesność - wdrażamy najnowsze i najszybsze rozwiązania w relacjach z Fiskusem. Jednym z ostatnich udogodnień jest przesyłanie comiesięcznych deklaracji VAT naszych Klientów drogą elektroniczną.

dalej

Biuro wspiera ośrodki opiekuńczo-wychowawcze, domy dziecka i inne placówki oświatowe dostarczając pomoc w postaci przyborów szkolnych, lektur, leków, środków czystości czy też włączając się w akcje przekazywania 1% podatku na dobro ...

dalej

Chronimy dobro i interesy naszych Klinetów. Dokładamy wszelkich starań, aby godnie reprezentować Ich przed organami podatkowymi.

dalej

Biuro Rachunkowe "ABAK"
96-100 Skierniewice, ul. Miedniewicka 35A
tel. +48 46 834 84 90 , fax +48 46 832 37 89, kom. +48 507 101 061

Prowadzimy obsługę księgową podmiotów gospodarczych oraz doradztwo podatkowe dla firm i osób prywatnych. Rozliczamy dochody uzyskane w Polsce i za granicą. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie na bazie ciągłego dokształcania się i doskonalenia zawodowego. Biuro istnieje od 1996 r. Właścicielem jest Urszula Majewska - doświadczony doradca podatkowy o numerze wpisu na listę Doradców Podatkowych 09375. Zarówno wpis jak i licencję Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych zdobyła w drodze egzaminów. Ponadto Urszula Majewska jest autorką artykułów prasowych o tematyce podatkowo-księgowej. Biuro Rachunkowe ABAK - Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe.
osób online: 3 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agave